Artykuły w temacie "jak się zorganizować"

 • Jak się zorganizować? Organizacja w pracy, domu, przy dzieciach

  W takim razie mamy dla ciebie kilka wskazówek, które przydadzą się, jeśli chcesz się zorganizować w pracy, domu czy przy dzieciach. Jak się nie organizować? Wyłącz powiadomienia, usuń rozpraszacze Rozdziel projekt na małe zadania Ustal priorytety i realizuj je Jak się nie organizować?

 • Jak spędzać czas z przyjaciółmi?

  Zorganizujcie imprezę przebieraną! Każdy z nas jako dziecko uwielbiał bale przebierańców. Czas na mały powrót do przeszłości! Określcie w jakich klimatach chcecie się bawić: PRL-u, lat. 20, a może przeniesiecie się na jeden wieczór do innej galaktyki i zorganizujecie kosmiczną imprezę?…Jeśli ty i twoi znajomi nie lubicie publicznych występów możecie zorganizować sobie taką imprezę w domu. Aby świetnie się bawić potrzebujecie jedynie komputera z internetem oraz mikrofonu.

 • Jak nie zwariować z dzieckiem w domu? 5 pomysłów na zabawy

  Poznaj sposoby na zorganizowanie zabaw, które zajmą Twoje dziecko, a Tobie pozwolą uniknąć stresu….Możesz też wziąć matę lub chodniczek i zorganizować dla dziecka pokaz mody. Niech mały model przespaceruje się po niej w Twoich ubraniach, a Ty usiądź na krześle przed wyimaginowaną sceną i oklaskuj swoją pociechę.

 • Jak wybrać instruktora do nauki jazdy na nartach?

  Innym rozwiązaniem jest wzięcie udziału w zorganizowanym obozie narciarskim. Wiele ofert zorganizowanych wyjazdów, w czasie których można korzystać z pomocy instruktora do nauki jazdy na nartach można znaleźć w internecie, przykładem może być m.in. strona www.bcamp.pl/zima.

 • Jak powinien wyglądać dobry hotel? Co powinien oferować?

  Pokoje i restauracja, w której można jeść lub zorganizować imprezę firmową to jedno. Ważne jest też to, by na terenie ośrodka znajdowała się sala konferencyjna….Pierwszy lokal stworzony jest z myślą o wydawaniu posiłków, ale również jest to miejsce idealne do zorganizowania w nim imprez firmowych i rodzinnych: wesel, czy jubileuszów. Karczma jest bardziej kameralnym miejscem. Co powinien oferować hotel?

 • Na czym polega logistyka transportu? Co to jest logistyka transportu?

  Nacisk na dobrze zorganizowaną logistykę transportu kładzie się w firmach zajmujących się importem i eksportem. Może być prowadzona poprzez wydzieloną komórkę logistyki, jak i firmę zewnętrzną – outsourcing.

 • Dla kogo zajęcia animal flow? Jakie korzyści daje trening animal flow?

  Decydując się na udział w zorganizowanych zajęciach, warto sprawdzić, czy dany klub fitness proponuje zajęcia dla początkujących i zaawansowanych uczestników.

 • Biurko dla pierwszoklasisty — jakie, gdzie ustawić?

  Nie można też zapomnieć o zorganizowaniu akcesoriów do przechowywania i segregacji, przydadzą się więc półki i szuflady, które mogą być częścią biurka, jak również znajdować się w jego sąsiedztwie np. powieszone na ścianie.

 • 5 rzeczy, których nie należy robić na pierwszej randce

  Spóźniając się, od razu na wstępie pokazujemy, że albo nam niespecjalnie zależy na tym spotkaniu i przyszliśmy, bo tak wypadało albo, że jesteśmy bardzo źle zorganizowani i nie potrafimy przyjść w umówione miejsce o umówionym czasie, bo zabrakło nam kilku minut na zrobienie czegoś, bo uciekł nam autobus

 • Dlaczego logistyka transportu jest istotna? O czym pamiętać planując transport?

  Brak odpowiednio zorganizowanej logistyki może wywołać szereg negatywnych skutków dla firmy. Specjaliści ustalili, że transport bardzo często stanowi około 25% wydatków przedsiębiorstw.