Jak spędzać czas z przyjaciółmi?

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a ty nadal nie wiesz jak go spędzisz? Nie chcesz siedzieć sama przed telewizorem, ale kompletnie nie masz pomysłu na to co mogłabyś robić? Zadzwoń do przyjaciół! Czas spędzony w dobrym towarzystwie to najlepszy sposób na weekend! Szczególnie jeśli wykorzystasz któryś z naszych pomysłów! Oto one!

Escape room

Pokoje ucieczki od kilku miesięcy przeżywają prawdziwe oblężenie. I trudno się dziwić, bo to świetna rozrywka. Cała zabawa polega na tym, że zamykają was w tematycznym pokoju,
z którego musicie się w określonym czasie wydostać. Aby to zrobić należy rozwiązać zagadkę, która z reguły polega na połączeniu ze sobą kilku, wydawałoby się nieistotnych szczegółów.

warto przeczytać:  Dlaczego logistyka transportu jest istotna? O czym pamiętać planując transport?

W escapie roomie przydaje się spostrzegawczość, logiczne myślenie i umiejętność współpracy. Wydostanie się z pokoju w pojedynkę to nie lada wyzwanie, ale mając wsparcie ze strony grupy ta czynność nie powinna wam sprawić problemu. Idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią zagadki.

Maraton filmowy

Ty i twoi znajomi zaliczacie się do grona kinomaniaków? W takim razie zamieńcie tradycyjne spotkanie towarzyskie w maraton filmowy! Wybierzcie motyw przewodni: musical, komedia, horror, przegląd filmów wybranego reżysera… Możliwości jest bardzo dużo. Tylko od was zależy co weźmiecie na tapetę!

Przygotowując wieczór filmowy nie zapomnijcie o odpowiednim menu! W końcu żadna porządna wizyta w kinie nie może obejść się bez tony popcornu, nachosów i hektolitrów niezdrowych, słodzonych napojów. O dodatkowe kilogramy będziecie martwić się potem, teraz jest czas na wyśmienitą zabawę. I tego właśnie wam życzymy!

warto przeczytać:  Jak nie zwariować z dzieckiem w domu? 5 pomysłów na zabawy

Tematyczna domówka

Znudziły wam się tradycyjne imprezy, przy stole zastawionym dużą ilością jedzenia i jeszcze większą ilością alkoholu? Zorganizujcie imprezę przebieraną! Każdy z nas jako dziecko uwielbiał bale przebierańców. Czas na mały powrót do przeszłości!

maska karnawałowa

Określcie w jakich klimatach chcecie się bawić: PRL-u, lat. 20, a może przeniesiecie się na jeden wieczór do innej galaktyki i zorganizujecie kosmiczną imprezę? Znajdźcie pasujące do tematu stroje, zadbajcie o odpowiedni wystrój i dużą ilość napoi wyskokowych… taka impreza nie może się nie udać!

Karaoke

Uważasz, że masz talent wokalny? Nie pozwól, aby się zmarnował i zaprezentuj go światu!
A najlepszą okazją do tego będzie wypad ze znajomy do baru, w którym odbywają się imprezy karaoke. To oczywiście wersja dla odważnych. Jeśli ty i twoi znajomi nie lubicie publicznych występów możecie zorganizować sobie taką imprezę w domu.

warto przeczytać:  Dla kogo zajęcia animal flow? Jakie korzyści daje trening animal flow?

impreza karaoke

Aby świetnie się bawić potrzebujecie jedynie komputera z internetem oraz mikrofonu. Potem twoim sąsiedzi mogą na Ciebie patrzeć kilka dni krzywym okiem, ale za cenę świetnie spędzonego czasu jesteś to w stanie przeżyć, prawda?

2 Comments

  1. Zuzka

    18 marca 2017 o 19:17

    Mam 2 bliskie kumpele i często spędzamy razem czas chodzimy na bilard, do kina, na sałatkę i piwko. Robimy też szalone rzeczy, czasami organizujemy wycieczki. Jak będzie cieplej to postanowiłyśmy wybrać się do Leszna, bo tam jest tunel aerodynamiczny, a my chcemy sprawdzić jak to jest czuć się jak ptak. W wakacje za to wyjeżdżamy na zasłużony odpoczynek do Hiszpanii. Nie mamy facetów, ale to w niczym nie przeszkadza, grunt, że mamy siebie.

  2. Carmen

    15 czerwca 2017 o 13:51

    My ze znajomymi często robimy maratony filmowe. Takie od wieczora do rana. Najczęściej nie pamiętamy o czym były te filmy, bo większość czasu przegadujemy 😉

dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *