Sklep internetowy z zabawkami – który wybrać? który zaufany?

Zaufany sklep z zabawkami

Każdego z nas, przynajmniej kilka razy w roku, czeka zakup zabawek dla dzieci. Często sam wybór czegoś odpowiedniego jest nie lada wyzwaniem. Problemem również może okazać się kwestia, gdzie kupić zabawki, aby były niedrogie, dobrej jakości i dotarły do nas na czas.

Jak wybrać sklep z zabawkami?

Tak naprawdę nie trzeba bać się zakupów w internecie, ponieważ w każdym przypadku mamy prawo do zwrotu w przewidzianym przez ustawie terminie 14 dni kalendarzowych. W praktyce jednak nikt nie lubi zwracać zamówionej przez siebie rzeczy, ponieważ wiąże się to z dodatkowym nakładem pracy. I jeśli zamówienie składamy na ostatnią chwilę, to zazwyczaj okazuje się, że nie mamy już czasu na zakup czegoś nowego. Dlatego zanim przejdziemy do zakupu zabawek, dobrze byłoby ocenić, czy sklep, który wybraliśmy, możemy uznać za zaufany. Sklep internetowy z zabawkami, który jest sprawdzony i bezpieczny to przykładowo www.urwis.pl. A co o tym świadczy i jakie są jeszcze inne propozycje? Sprawdźmy.

Zabawki dla dzieci na Urwis.pl

Urwis.pl jest jednym z największych sklepów internetowych z zabawkami. Posiada bardzo szeroką ofertę, dostosowaną do dzieci w różnym wieku. Każdy produkt w tym sklepie jest dokładnie opisany, dzięki czemu możemy sprawdzić z jakiego materiału został wykonany, z jakich elementów się składa i do czego będzie służyć (nie w przypadku każdej zabawki jest to takie oczywiste). Urwis.pl oferuje płatność ratalną, co powinno być dla nas znakiem, że prowadzi działalność na dużą skalę i jest przez to bardziej wiarygodny. Gwarantuje też trzy metody płatności: gotówką, przy pomocy tradycyjnego przelewu oraz bezpiecznego systemu transakcyjnego PayU. A jak wygląda czas dostawy? Zamówienie dokonane do godziny 15 w danym dniu roboczym, jest wysyłane tego samego dnia! I co najważniejsze – kupując w tak dużym sklepie, możemy mieć pewność, że zabawka będzie zgadzać się z opisem.

Sklep internetowy Smyk.com

Sklepy stacjonarne Smyk znane są chyba każdemu. Zabawki można jednak kupować też przez internet – na stronie Smyk.com. Tam dostępne są również ubranka dla dzieci, książki, podręczniki etc. Dodatkowym plusem tego sklepu jest to, że nasze zamówienie może zostać dostarczone do stacjonarnego oddziału – wtedy nie płacimy nic za przesyłkę. Przy czym sam czas dostawy jest bardzo zróżnicowany, ponieważ zależy od wyboru metody dostawy. Niestety, tutaj nie ma możliwości rozłożenia płatności na raty.

Artykuły dla dzieci z E-zabawkowo.pl

Bezpiecznym sklepem internetowym z zabawkami jest również E-zabawkowo.pl. Na tej stronie można znaleźć także inne artykuły dla dzieci, takie jak wózki i foteliki samochodowe. Czas realizacji zamówienia zależy od formy dostawy i może wynosić nawet kilka dni (szczególnie jeśli wybierzemy Pocztę Polską, gdzie sama dostawa trwa 1-3 dni roboczych). Ale tak samo jak w przypadku Urwis.pl, E-zabawkowo.pl umożliwia płatność ratalną. A sam proces zakupu w tym sklepie jest bardzo intuicyjny.

Zaufane sklepy internetowe

Urwis.pl, Smyk.com oraz E-zabawkowo.pl to z pewnością bezpieczne i zaufane sklepy internetowe z zabawkami, które posiadają bardzo duży wybór produktów dla dzieci. Warto jednak zaznaczyć, że sklep Urwis.pl wyróżnia się szybkością w realizacji zamówień, bez względu na rodzaj dostawcy. Dobrze byłoby o tym pamiętać, gdy znowu będziemy zamawiać zabawki na ostatnią chwilę.

3 Comments

 1. Ala

  30 września 2016 o 12:37

  Uriwsa znam i nawet dość często tam zamawiamy. W smyku też, ale tylko przez internet, bo w tym sklepie stacjonarnym nigdy nie potrafię niczego znaleźć. Ale e zabawkowo nie kojarzę. Ze stacjonarnych lubię jeszcze Fido.

  • Tosia

   4 października 2016 o 14:48

   Ja w stacjonarnym Smyku też niczego nie potrafię znaleźć. Mają po prostu mniej produktów, jak coś chce się kupić to trzeba zamawiać w sklepie online.

 2. Smerfetka

  7 października 2016 o 14:47

  Ja też nie lubię sklepów stacjonarnych z zabawkami. Nie umiem się tam odnaleźć. Za to w sieci – znajdę wszystko. Ostatnio zamówiłam rewelacyjny rowerek biegowy dla chrześniaka. No i LEGO jest w necie znacznie tańsze niż w sklepach stacjonarnych.

dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *