Postaw na oryginalność i kup designerski prezent

Lampa stołowa z kamieniami

Kupno trafionego prezentu to nie lada wyzwanie. Wymaga dobrej znajomości obdarowywanego, w tym jego gustu, stylu, zainteresowań i preferencji, oraz umiejętności podejmowania trafnych decyzji. Chociaż wybieranie prezentu nie wydaje się być sprawą wielkiej wagi, chybione propozycje zawsze pozostawiają pewien niesmak. Jak zatem powinniśmy kupować oryginalne prezenty, aby uniknąć rozczarowania, lub wszelkich zgrzytów?

Myśl nieszablonowo

Regał snail

foto: REGAŁ SNAIL RÓŻOWY

Epoka wręczania sobie nawzajem drobnych i nieprzydatnych elementów dekoracyjnych bezpowrotnie minęła. Każdemu z nas w większym, czy mniejszym stopniu zależy na jakości i funkcjonalności. Prezent wręczany drugiej osobie w pewien sposób wyraża nasze nastawienie i szacunek do niej. Jeśli potrzebny nam jest nowoczesny pomysł na prezent (dostępny tutaj: 9design.pl/pol_m_POMYSL-NA-PREZENT-104.html), postarajmy się nie tylko pomyśleć czego potrzebuje i pragnie dana osoba, lecz jak nasza propozycja wpłynie na jej codzienne życie i poczucie komfortu. Skąd czerpać na ten temat wiedzę? Jeśli rzadko zdarza nam się bezpośrednio obcować z daną osoba, możemy zrobić mały research w jej social mediach. Nie panikujmy jeśli pomysł nie wpadnie do głowy od razu – olśnienie może przyjść w najmniej oczekiwanym momencie!

Poszukaj inspiracji

Misa z owocami na stole

foto: MISA AUTUMN STYLE

Jeśli borykasz się z kompletna blokadą twórczą, która nie pozwala Ci wymyślić niczego oryginalnego, poszukaj inspiracji! W sieci znajdziesz tysiące stron i blogów, które pełne są niesamowitych pomysłów na prezent na każdą okazję i dla każdej osoby, niezależnie od tego czy jest nią Twoja mama, czy Twój szef. Warto także szukać inspirujących miejsc i sklepów, których oferta zawiera same fantastyczne propozycje w dobrych cenach. Wtedy zyskamy pewność, że praktycznie dowolny zakup będzie strzałem w dziesiątkę.

Design i jeszcze raz design

Świecznik na stole

foto: ŚWIECZNIK MULTI SHINE (9 ŚWIEC)

Kluczem do podjęcia dobrej decyzji i osiągnięcia satysfakcji jest design. To design sprawia, że nawet najzwyklejsze przedmioty zyskują niepowtarzalny szyk, styl i charakter. Walory wizualne i funkcjonalność to atrybuty, które w wysokim stopniu przekładają się na powodzenie naszego prezentu. Co ważniejsze, designerskie produkty cieszą nie tylko w chwili wręczenia, ale służą i przynoszą radość przez lata – ułatwiając codzienne życie i pozytywnie wpływając na aranżacje wnętrza. Jak rozpoznać topowy design? Najlepiej postawić na marki, które cieszą się największą renomą i wyznaczają najwyższe standardy np. LaForma, KARE Design, Interior, HK Living, Seletti, Zuiver, czy Present Time. Kupując ich produkt, bez względu czy jest to minimalistyczna lampa, ekstrawagancki stolik kawowy, czy egzotyczna figura, możemy być pewni, że sprawdzi się on świetnie jako prezent.

Grafitowy stolik kawowy

foto: STOLIK KAWOWY ASTORIA 115CM – GRAFITOWY

Nowoczesny pomysł na prezent to pomysł zawsze trafiony. Jeśli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym przedmiotem, postawmy na sklep 9design.pl w którym znajdziemy wszystkie najlepsze propozycje w jednym miejscu, oraz w atrakcyjnych cenach – wtedy decyzja ta stanie się łatwa jak nigdy dotąd.

dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *