Lista wypożyczalni aut we Wrocławiu, do których warto zaglądnąć

wnętrze samochodu

Coraz więcej osób korzysta z wypożyczalni samochodów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w sytuacjach, gdy korzystając z transportu publicznego odwiedzamy jakieś miasto i potrzebny jest nam samochód, aby móc się po nim sprawnie poruszać. Takie auto można wynająć na jeden lub kilka dni, a w większych ośrodkach miejskich mamy do wyboru zwykle kilka wypożyczalni samochodów. Jak przedstawia się pod tym względem sytuacja we Wrocławiu?

Wypożyczalnie aut we Wrocławiu

Coraz częściej można spotkać się z opinią, że wypożyczalnie aut rosną jak grzyby po deszczu, zwłaszcza, jeśli mowa o dużych miastach. Mając więc tak szeroki wybór, warto przyjrzeć się ofercie kilku z nich, aby w razie potrzeby móc łatwo i szybko podjąć właściwą decyzję.

  • Wypożyczalnia-aut24.pl (wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-wroclaw). Ta wypożyczalnia oferuje swoim klientom możliwość wypożyczania samochodów przez całą dobę, a jej placówki zlokalizowane są na terenie całego miasta i lotniska. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem infolinii działającej między godziną 8 a 23. Dużym atutem jest także możliwość wskazania lokalizacji, w której chcemy odebrać samochód.
  • Simply rent. Ta firma oferuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Chcąc wynająć auto na dłużej niż 5 dni możemy liczyć na korzystne zniżki. Co ważne, wypożyczalnia ta nie pobiera dodatkowych opłat przygotowawczych, jeśli chcemy wyjechać za granicę (do państw Unii Europejskiej), ani jeśli kierować samochodem ma dodatkowa osoba. Aby wynająć auto w Simply rent należy wpłacić kaucję w wysokości 500 zł lub wykupić dodatkowe ubezpieczenie.
  • JOKA Wynajem Samochodów. Wynajmując samochód w tej firmie zyskujemy na czasie, gdyż doba wynajmu rozpoczyna się w momencie rozpoczęcia umowy i wydania samochodu osobie wynajmującej. Chcąc skorzystać z tej usługi należy mieć przy sobie dowód osobisty, prawo jazdy oraz kartę kredytową. Warto przy tym pamiętać, że prawo jazdy musi być ważne już od co najmniej roku.
  • Tani – Wynajem Rent a Car. Ta firma przyciąga klientów konkurencyjnym cenami, które maleją wraz z długością wynajmu samochodu, niestety obowiązują w niej również limity kilometrów, z czego rezygnuje już wiele innych wypożyczalni samochodów.
warto przeczytać:  Rodzaje logistyki: logistyka transportu, produkcji, dystrybucji, odzysku, co jeszcze?

Kiedy warto skorzystać z wypożyczalni aut?

Niejednokrotnie podróże służbowe, czy delegacje związane są z lotem samolotem lub jazdą pociągiem, gdyż nie każda firma dysponuje samochodami służbowymi. Ponadto korzystanie z tych form transportu na długich trasach to oszczędność czasu. Także jadąc się na wakacje chętnie wybieramy jedną z tych opcji. Co jednak w sytuacji, gdy po dotarciu na miejsce musimy być mobilni i często przemieszczać się po różnych częściach miasta? Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem samochodu z wypożyczalni aut. Jest to bardzo wygodna i ekonomiczna opcja. W dużych polskich miastach, w tym we Wrocławiu działa wiele firm świadczących tego typu usługi.

dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *