TOP 5 sklepy z LED-ami w internecie

Led światło

Oświetlenie ledowe pojawia się w coraz większej ilości domów, sklepów, restauracji i budynków użyteczności publicznej. Nic dziwnego – jest wiele zalet takiego rozwiązania. Chcąc kupić żarówkę lub taśmę LED nie ma co jechać do sklepów stacjonarnych, znacznie lepiej jest skorzystać z oferty tych internetowych, bowiem to nie tylko oszczędność czasu, ale także większy wybór i niższe ceny, a także wygoda. Poniżej omawiamy 5 najpopularniejszych internetowych sklepów z LED-ami.

Ledovo.pl

Pierwszym sklepem online, który w swojej ofercie ma między innymi taśmy diodowe LED, żarówki ledowe, klipsy led do półek wykonanych ze szkła lub pleksi, a także listwy LED kuchenne, lampy oraz lustra z oświetleniem LED, czy nawet – unikalne zegary podświetlane, jest sklep ledovo.pl. Na uwagę zasługuje fakt, że oprócz oświetlenia zapewniają wszelkie akcesoria niezbędne do stworzenia i obsługi także profesjonalnych systemów LED. Znajdziemy tam np. zasilacze, profile i sterowniki LED RGB. Warto wspomnieć, że Ledovo zajmuje się oświetleniem LED w sposób kompleksowy – od projektu – po montaż. Są także producentem oraz bezpośrednim importerem oświetlenia diodowego.

Eled.pl

Drugi sklep internetowy, w którym kupimy podobny asortymenty to Eled.pl. Ich marka funkcjonuje od lat, zdobywają dzięki temu doświadczenie na rynku oświetlenia LED. Ich produkty chętnie wykorzystywane są w Polsce i za granicą. Oprócz żarówek, taśm, modułów, świetlówek, naświetlaczy, paneli i opraw LED, wykorzystywanych wewnątrz budynków, oferują także zewnętrzne i uliczne. Sprzedają również akcesoria, osprzęt elektryczny, narzędzia, a nawet – dość interesujące choinki światłowodowe LED.

Sklepledowy.pl

Kolejnym sklepem, który umożliwi zakup oświetlenia LED przez Internet jest Sklepledowy.pl. Standardowo w ofercie znajdziemy oświetlenie LED domowe i przemysłowe, taśmy, zasilacze, naświetlacze, diody i baterie, a także ledowe oświetlenie akwarium, samochodów i… jachtów. Na stronie zobaczyć można zobaczyć niektóre realizacje wraz ze zdjęciami. Godna uwagi jest podstrona z blogiem, na którym znajduje się kilka ciekawych i przydatnych wpisów, np. z instrukcją montażu oświetlenia z wykorzystaniem elastycznym taśm LED.

NeoLED.com.pl

Czwarty sklep na liście to NeoLED.com.pl. Zajmują się produkcją i sprzedażą własnych lamp, jednakże są również dystrybutorem oświetlenia innych producentów. Produkcją zajmują się od kilku lat, zdobywając w ten sposób wiedzę i doświadczenie. Oferta sklepu jest bardzo bogata. Znajdziemy na ich stronie wszelkiego rodzaju diody, świetlówki i żarówki LED oraz akcesoria do nich. Zarówno to przydatne w domu – oprawy LED meblowe, łazienkowe LED, oświetlenie domowych schodów i podłóg, a także w przemyśle.

Leduj.pl

Ostatnim z internetowych sklepów sprzedających nowoczesne oświetlenie ledowe jest Leduj.pl. Mają ofertę zarówno dla osób prywatnych, firm, sklepów i biur, a także dla gmin i samorządów. Kupimy u nich taśmy i listwy LED, oprawy i panele LED, świetlówki LED, żarówki LED biurowe i domowe, naświetlacze i reflektory LED, a także oświetlenie ledowe przemysłowe i uliczne. Warto wspomnieć, że w Warszawie znajduje się sklep stacjonarny, gdzie można obejrzeć różne rozwiązania oświetlenia LED.

2 Comments

  1. Łucja

    30 września 2016 o 12:20

    Muszę sobie porównać ceny w tych sklepach. Jestem już na końcówce remontu i na pewno chce mieć ledy. A one w sumie nie są też najtańsze, więc wybiorę to, co się bardziej opłaci.

  2. Ledonista

    7 października 2016 o 14:27

    Ledy są ekstra! Najbardziej podobają mi się te, które zmieniają kolor. Co o nich myślicie? Podobają Wam się? A w łazienkach? W lustrach i pod wannami – coś wspaniałego!

dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *