Plecaki – idealny sposób na ułatwienie sobie życia!

Zwiedzający mężczyzna z plecakiem

Czy istnieją produkty, które są jednocześnie modne i praktyczne? Tak! Przykładem mogą być plecaki, które łączą te dwa elementy!

Dlaczego plecaki?

Jeszcze do niedawna kojarzył się jedynie ze szkołą, ponieważ zapewne i Tobie tornister towarzyszył każdego dnia. Aktualnie jednak coraz więcej projektantów „korzysta” z plecaków, dlatego też często pojawiają się podczas wybiegów na największych wydarzeniach modowych. Ale dlaczego tak jest? Po pierwsze doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, po drugie są doskonałym uzupełnieniem outfitu – niejednokrotnie nadając mu wyjątkowości i przełamania schematu. Dzięki zaangażowaniu projektantów masz szeroki wybór krojów, materiałów i modeli.

Moda i wygoda

Aktualnie znajdziesz różne wariacje – w tym sezonie na ulicach często pojawiały się m.in. torby materiałowe (m.in. z bawełny), ale i modele jeansowe, czy skórzane. Przykładem modnego zestawienia może być połączenie czarne jeansy (rurki), trampki, czarna koszulka, niebieska kurtka jeansowa i jako doskonałe uzupełnienie (czarny lub granatowy) plecak materiałowy lub plecak kanken. Sam widzisz, ile możliwości „outfitowych” dają Ci plecaki, wszystko zależy od stylu i materiałów jakie lubisz. Dodatkowo gwarantując Ci wygodę i swobodne poruszanie się po mieście. Ciekawe modele plecaków, ale i panujące trendy znajdziesz na stronie Diverse www.diversesystem.com/kolekcja-damska/torby-i-plecaki.html.

Plecak – niejedno ma imię

Plecaki można podzielić w zależności od funkcji jaką pełni (plecaki rodzaje):

  • miejski (doskonale odnajduje się w codziennym użytkowaniu, możesz w nim przenosić najbardziej potrzebne rzeczy – portfel, książki, laptop)
  • wycieczkowy (ten model przyda Ci się, gdy planujesz weekendowy wyjazd. Idealny na kilka niezbędnych rzeczy i ubrań podczas krótkiego wypadu)
  • turystyczny (wykonany z mocnego materiału. Przyda Ci się, gdy planujesz dłuższy wyjazd. Dzięki wielu rozwiązaniom (pas biodrowy, stelaż) odciąża Twój kręgosłup.
  • specjalistyczny (to modele dostosowane do potrzeb i zawodu np. kurierski, dostawczy, wspinaczkowy, camelbak).

Sam widzisz ile możliwości dają Ci różnego rodzaju plecaki, które oprócz walorów wizualnych wspomogę Cię w wyprawach, ale i podczas pracy czy codziennego przemieszczania się po mieście.

jeden komentarz

  1. Regina

    19 stycznia 2018 o 08:23

    Nigdy nie miałam nic przeciwko plecakom i niewątpliwie mają one ten szczególny plus, że są bardzo wygodne (oczywiście jak kupi się dobrej jakości plecak). Sama często korzystam, bo jest to dla mnie lepsza opcja niż torby czy torebki, które zazwyczaj są mocno nieporęczne. Inna kwestia to pojemność, do plecaka wsadzę więcej i będzie mi wygodniej niż z torbą turystyczną.

dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *