Eleganckie marki w Twojej łazience – top 10 marek wyposażenia łazienek

loga marek łazienkowych

Łazienka to ważne miejsce w każdym domu, dlatego nie może być urządzona byle jak. Powinna być gustowna i cieszyć oko. Jest wiele firm, które mogą to zapewnić. Niektóre zajmują się łazienkową ceramiką, inne produkują sanitariaty, wanny czy kabiny prysznicowe, jeszcze inne pomogą ci to pomieszczenie umeblować. Ale które z tych firm są najbardziej godne polecenia?

1. Grohe

To największy w Europie producent armatury, a zarazem największy eksporter łazienkowych baterii na świecie. Baterie do umywalek, wanien, natrysków czy bidetów – Grohe ma w swojej ofercie to wszystko. Dostępne w czterech kolorach – chrom, biel, złoto i mosiądz.

Firma zajmuje się też produkcją wszelkiego rodzaju hydraulicznych elementów jak i akcesoriów łazienkowych. Zresztą tutaj grohe.com można zapoznać się z całą ofertą.

2. KOŁO

Ta znana firma zajmuje się produkcją ceramiki łazienkowej, wanien, brodzików i kabin prysznicowych. KOŁO działa na rynku od 1962 roku, za firmą stoi zatem już ponad pół wieku doświadczenia. Wyroby wyróżniają się połączeniem funkcjonalności i nowoczesnego designu, a różnorodność dostępnych kolekcji sprawi, że nawet wybredny klient powinien znaleźć tutaj kolo.com.pl coś dla siebie.

lustra łazienkowe

3. Hansgrohe

Hansgrohe to jeden z niekwestionowanych liderów branży sanitarnej. Produkowane przez tę firmę prysznice, baterie, kabiny, armatura odpływowa czy łazienkowe akcesoria nie tylko spełniają wysokie standardy użytkowania, ale i ujmują swoim wyglądem. Nieprzypadkowo wzornictwo tej firmy zdobyło już blisko sto prestiżowych nagród.

Hansgrohe stawia też na innowacje. To dzięki tej firmie wiele rozwiązań ujrzało światło dzienne – wśród nich takie jak różny rodzaj strumieni w prysznicu czy główka prysznicowa ze specjalną regulacją.

Więcej możesz dowiedzieć się tutaj hansgrohe.pl.

4. Devon & Devon

Nie każdy goni ślepo za nowoczesnością. Owszem, jest ona jak najbardziej pożądana, jeśli chodzi o funkcjonalność i rozwiązania technologiczne, jednakże nowoczesny styl i wzornictwo nie każdemu odpowiadają. Wielu tęskni do dawnej elegancji i właśnie dla takich klientów o klasycznym guście kieruje swoją ofertę ta firma, produkująca sanitariaty i meble łazienkowe.

Produkty Devon & Devon nawiązują swoim designem do epoki wiktoriańskiej. Nie sposób zaprzeczyć, że prezentują się naprawdę gustownie i łazienka urządzona w taki właśnie sposób devon-devon.com z pewnością nada mieszkaniu rzadko spotykanego szyku.

5. Bath Company

Specjalności tej firmy są przede wszystkim umywalki. Obecnie dostępnych jest już ponad pięćdziesiąt modeli, a oferta, którą można sprawdzić tutaj bath-company.com, naturalnie stale się poszerza.

6. BISK

BISK to firma rodzinna, powstała na początku lat osiemdziesiątych. Obecnie jeden z liderów branży w naszym kraju, który z sukcesem wkroczył też na zagraniczne rynki.

Oferuje zarówno kolekcje metalowe, jak i plastikowe, a w skład owych łazienkowych akcesoriów wchodzą między innymi zestawy natryskowe, szafki, lustra, mydelniczki czy dozowniki mydła i wiele innych rzeczy, które można obejrzeć tutaj bisk.eu.

elegancka łazienka

7. Villeroy & Boch

Jeśli chodzi o ceramikę, to ta firma może się pochwalić prawdziwie wiekową tradycją. Założona bowiem została już w połowie osiemnastego wieku. W czasie tych paru stuleci płytki firmy znalazły się między innymi w posadzce moskiewskiego Teatru Bolszoj a nawet Katedry w Kolonii.

Ale tradycja to nie wszystko – Villeroy & Boch nie spoczęli na laurach. Po tylu wiekach wciąż są w ścisłej czołówce i nie wzdragają się przed wprowadzaniem na rynek innowacji, takich jak chociażby nowy ceramiczny materiał, którego idealnie gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się brudu.

Tutaj villeroy-boch.pl możesz dowiedzieć się więcej.

8. NewForm

Ta włoska firma należy do światowej czołówki już od początku lat osiemdziesiątych. Specjalizuje się w kranach, a te na tle konkurencji wyróżniają się unikalnym stylem, który nawet jeśli nie każdemu przypadnie do gustu, to w każdym razie przyciąga wzrok. Sam zresztą możesz się o tym przekonać, odwiedzając tę stronę newform.it.

9. Versace

Jeśli chodzi o ceramiczne płytki, to mało która firma oferuje takie bogactwo wzornictwa jak Versace. Produkuje się tu – i nieraz zdobi ręcznie – ponad szesnaście tysięcy dekoracyjnych elementów. Oprócz płytek firma ma w swojej ofercie versace-tiles.com także inne łazienkowe akcesoria.

10. Dornbracht

Ta firma z ponad półwiecznym doświadczeniem, może zapewnić kompleksowe wyposażenie łazienki. Od mebli, poprzez oświetlenie, aż do umywalkowych baterii – nie trzeba szukać w kilku różnych sklepach, bo tym wszystkim dornbracht.com zajmuje się Dornbracht.

jeden komentarz

  1. Dorota mnie urządziła

    15 czerwca 2017 o 14:25

    Bardzo lubię markę Grohe. Mają naprawdę rewelacyjnej jakości produkty. Jak urządzałam łazienkę to wybierałam właśnie akcesoria Grohe i Koło.

dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *